Atribuită
Cumpărare directă
Hartie copiator A4 alba 80 gr mp 500 coli top OPTITEXT MONDI CALITATE SUPERIOARA Caracteristici rezultate in urma analizei si incercarilor LAREX: Grosime : 110.1 Grad de alb CIE %: 112.76 Opacitate % : 93.46 Umiditate % : 4.08" TOP 267 " Biblioraft bibliorafturi plastifiat plastefiat 7.5 7,5 cm 75 mm A4 cu margine metalica B4U" BUC. 149 Dosar dosare din plastic pvc pp cu sina si doua 2 perforatii gauri pentru incopciat B4U BUC. 2100 " Folie folii file de protectie documente A4 din plastic pvc pp 40 microni 100 bucati set GLOBOX" SET 60 " Pix cu mecanism din plastic si clema metalica varf 0.7 mm albastru rosu negru verde SCHNEIDER K15" BUC. 217 " Pix cu mecanism din plastic si clema metalica varf 0.7 mm albastru rosu negru verde SCHNEIDER K15" BUC. 15 " Pix cu mecanism din plastic si clema metalica varf 0.7 mm albastru rosu negru verde SCHNEIDER K15" BUC. 15 Notes notite post-it post it adeziv autoadeziv 76x76 76 x 76 76*76 m 100 file set CULORI DIVERSE B4U SET 25 " Dispenser notes notite post-it post it adeziv autoadeziv 12x45 12 x 45 mm 5x40 file 5 culori PELIKAN" SET 52 Agrafe de birou nichelate 33 mm 33mm 100 bucati cutie B4U CUTIE 45 Clipsuri metalice clips metalic pentru hartie 25 mm 25mm 12 bucati / cutie B4U CUTIE 9 Permanent marker varf rotund 1 5 mm negru rosu albastru B4U BUC. 15 " Banda corectoare 5 mm x 8 m 5*8 m B4U FB" BUC. 16 Mine mina rezerva rezerve creion mecanic HB 0.5mm 0.5 mm 0.7mm 0.7 mm 0.9mm 0.9 mm B4U SET 25 Creion creioane din lemn HB cu radiera gum
- Număr anunț
- DA28728700
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE INVESTITII SI DEZVOLTARE SECTOR 1 S.A (CUI 40311936)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.699 RON
- Valoare atribuită
- 8.699 RON
- Data publicării
- 09.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.