Atribuită Cumpărare directă

Perie perii din plastic PVC de pentru unghii cu maner 90X34X45 mm Pasta de pentru dinti 50ml 50 ml 50gr 50 gr ALOE

Număr anunț
DA28706058
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - U. M. 02049 Constanta (CUI 4515514)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39224200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.165 RON
Valoare atribuită
1.165 RON
Data publicării
07.09.2021 00:00
Data finalizării
08.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.165 RON

din 1.165 RON estimat