Atribuită
Cumpărare directă
Detergent pardoseli pardoseala gresie faianta ambalat 10 l 10l litri SANO FLOOR CLEANER S255 8 BUC Detergent clor dezinfectant 4L 4 L 4 LITRI SANO MULTI CLEANER DISINFECTANT 8 BUC Saci menajeri sac menaj galben galbeni 50x70 50 x 70 cm 35 L 35L 35 LITRI SANO OPTIMA SUPER LDPE-50 Crema pasta de curatat non-abraziva pentru suprafete PROFESIONAL 2l 2 l litri CIF LEMON-1 Detergent solutie anticalcar 4L 4 L 4 LITRI SANO ANTI KALK PIATRA SI RUGINA-2 Lavete laveta microfibra 30 X 40 30x40 cm diverse culori-40 BUC ( CATE 10 DIN FICARE CULOARE) Solutie spray mobila suprafete multisuprafete 300 ml 300ml produs similar pronto POLO-4 BUC Prosop de hartie servetele pliat 1 strat pliate Z 25x23 verzi 200 buc pentru dispencer TORK 290135-50 BUC Coada din lemn pentru mopuri maturi-10 BUC Galeata plastic pvc cu storcator 10 L 10l litri cu mop bumbac 250 g 250g grame cu coada lemn-5 BUC Saci menajeri sac menaj albastri albastru 60x80 60 x 80 cm 60 L 60L 60 LITRI SANO OPTIMA SUPER LDPE-10 BUC Sapun lichid PROFESIONAL parfumat hidratant cu glicerina 5 L 5l EKOMAX Aloe Vera Exotic Rose-5 BUC Sapun lichid hidratant parfumat cu glicerina 5 L 5l EKOMAX-IGEL Cream Lily of the Valley Sweet Melon-5 BUC Manusi unica folosinta din VINIL nepudrate nesterile 100 bucati / cutie-6 BUC( MARIMEA M) Hartie igienica 2 doua straturi cu tub alba gofrata celuloza parfumata 100% ALINT-400 BUC
- Număr anunț
- DA28697384
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MIHAIL SADOVEANU BACAU (CUI 29144012)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 24311900-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.771 RON
- Valoare atribuită
- 1.771 RON
- Data publicării
- 06.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.