Atribuită Cumpărare directă

BANCA SCOLARA 1200x500x810; scaun clasic fix cu sezut din lemn lacuit 90 Kg

Număr anunț
DA28697124
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC FERDINAND I (CUI 5010110)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39160000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.516 RON
Valoare atribuită
10.516 RON
Data publicării
06.09.2021 00:00
Data finalizării
07.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.516 RON

din 10.516 RON estimat