Atribuită
Cumpărare directă
Hartie igienica trei 3 straturi cu tub alba gofrata celuloza 8 role EMEKA Mountain Fresh Paradise" set 15 " Prosop de hartie servetele pliat tip V fold alb 2 straturi 160 buc 21X23 pentru dispencer dispenser" PACHET 400 " Rezerva mop bumbac 250 g 250g 250 gr 250gr" buc 5 Galeata rotunda din plastic pvc pp albastra rosie 5L buc 1 " Detergent detergenti solutie clor dezinfectant cu pulverizator 750ml 750 ml CILLIT BANG" buc 5 " Solutie Crema pasta de curatat gresie faianta obiecte sanitare ceramice 500 ml 500ml CIF" buc 5 Solutie detergent dezinfectant universal WC 750 ml 750ml DOMESTOS buc 5
- Număr anunț
- DA28692513
- Autoritate contractantă
- Teatrul Mic (CUI 4267036)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.522 RON
- Valoare atribuită
- 1.522 RON
- Data publicării
- 06.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.