Atribuită
Cumpărare directă
COD INTERN - 16325997 Dulap dulapuri scolar PAL biblioteca cu yala cu 4 usi 802x403x1816 802 x 403 x 1816 mm cu doua incuietori Format din : • 2 dulapuri cu 2 usi (sus -jos ) cu cate 2 rafturi • Usi prevazute cu yala Dimensiuni / materiale • Material Pal melaminat • Finisaj Fag • Latime 80 cm • Inaltime 181.6 cm • Adancime 40 cm PERSOANE DE CONTACT: Ioana Sandu 0751062801 sau Vasile Dobrin 0726701902 ADRESA: vanzari2@dnsbirotica.ro, comenzi@dnsbirotica.ro
- Număr anunț
- DA28675600
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC REPEDEA (CUI 28675610)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 39122100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.058 RON
- Valoare atribuită
- 2.058 RON
- Data publicării
- 02.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.