Atribuită Cumpărare directă

Cod intern: 14400450 Cadrul metalic este realizat din țeavă ovală cu peretele de 1.2mm. Interioarele sezut și spătar sunt realizate din lemn stratificat de fag sau mesteacăn cu grosimea de 6mm. Înălţime minimă şezutului – 47 cm Înălţime maximă a şezutului – 47 cm Lăţimea şezutului – 54 cm Adâncimea şezutului – 45 cm Înălţimea spătarului – 40 cm PERSOANE DE CONTACT: Ioana Sandu 0751062801 sau Vasile Dobrin 0726701902 ADRESA: vanzari2@dnsbirotica.ro, comenzi@dnsbirotica.ro

Număr anunț
DA28673719
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PREUTESTI (CUI 14124254)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39112000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.424 RON
Valoare atribuită
3.424 RON
Data publicării
02.09.2021 00:00
Data finalizării
03.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.424 RON

din 3.424 RON estimat