Ofertă acceptată Cumpărare directă

ÎNCHIRIERE BULDOEXCAVATOR PENTRU DESZĂPEZIRE DRUMURI LOCALE VINTILA VODA

Număr anunț
DA34534148
Autoritate contractantă
Comuna Vintila Voda (primaria vintila voda) (CUI 3662576)
Cod CPV
90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
40.660.871 RON
Data publicării
21.11.2023 11:23
Data finalizării
22.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.660.871 RON