Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE ECHIPAMENT DE REPROGRAFIERE (IMPRIMANTA MULTIFUNCTIONALA) CU CARTUS STARTER INCLUS SI 1 (UN) CARTUS TONER ORIGINAL CU RESPECTAREA CERINTELOR MINIME ATASATE. IN SITUATIA ACCEPTARII CONDITIILOR DE CUMPARARE DIRECTA INSEAMNA CA RESPECTA, IN TOTALITATE, CERITELE MINIME SOLICITATE. FINALIZAREA ACHIZITIEI DIRECTE PRIN INTERMEDIUL CATALOGULUI ELECTRONIC TINE LOC DE COMANDA FERMA.TERMENUL DE LIVRARE ESTE DE 10 ZILE CALENDARISTICE DE LA EMITEREA COMENZII FERME.GARANTIA ECHIPAMENTULUI ESTE DE 2 ANI.
- Număr anunț
- DA28845019
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ONESTI (CUI 4353250)
- Furnizor / câștigător
- ALIANT BUSINESS SOLUTIONS S.R.L. (CUI 980141)
- Cod CPV
- 30121000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.990 RON
- Valoare atribuită
- 6.990 RON
- Data publicării
- 24.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.