Atribuită
Cumpărare directă
Geanta pentru instrumentar medical de prim ajutor, culoare rosie, din material impermeabil tip PAX Tec. Dimensiuni: 30 x 57 x 36 cm; Greutate: 2,0 kg Volum: 52 litri; Contine 2 compartimente interioare transparente, 3 buzunare mari plasate frontal si lateral, partitii interioare ajustabile. Buzunarul frontal este destinat depozitarii de accesorii pentru acces venos iar buzunarul de pe peretele din spate pentru accesorii necesare intubatiei. Contine 2 gentute interioare marimea M. Este prevazuta cu maner si centura pentru umar; Garantie 5 ani de la data cumpararii. Comanda 4912
- Număr anunț
- DA28700487
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
- Furnizor / câștigător
- MEDIMPACT SRL (CUI 13720895)
- Cod CPV
- 18931100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.450 RON
- Valoare atribuită
- 3.450 RON
- Data publicării
- 07.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.