Atribuită Cumpărare directă

DEZINFECTANT GEL PENTRU MAINI cu pompita 1L HEXISEPT, contine alcool etilic in concentratie de 65%. Este un produs BIOCID autorizat de Institutul National Cantacuzino. Gelul antibacterian Hexisept+ este un produs Bactericid, Levuricid, Virucid, cu efect rapid (dupa 1 minut de contact). De asemenea, acesta contine dexpantenol care protejeaza pielea mainilor si impiedica deshidratarea acesteia prin reducerea pierderii transdermice a apei. Produsul poate fi utilizat timp indelungat fara sa produca iritarea pielii mainilor,SERVETELE Z VERZI PENTRU DISPENSER

Număr anunț
DA28804034
Autoritate contractantă
Grup Scolar George Valsan (CUI 4343044)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI 14476846)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.214 RON
Valoare atribuită
1.214 RON
Data publicării
20.09.2021 00:00
Data finalizării
21.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.214 RON

din 1.214 RON estimat