Atribuită Cumpărare directă

1 Ata de cusut dosare Firul atei este din BBC,grosimea firuluimax 0,5 mm 8 kg 45,64 2 Dosare PVC Format A4, prevazut cu cu şină metalica pentru indosariere, eticheta interschimbabila din carton 100 buc 0,35 3 Banda adezivă scoth mare Dimensiunea 48mm x 66 m , transparent 30 buc 2,13 4 Elastic din cauciuc Diametru 70 mm, Iațime 1,5 mm, rezistente,100gr/set 30 buc 2,15 5 Perforator 4 perforatii Capacitate de perforare 20 coli, confectionat din metal, prevazut cu distanțier, 4 perforatii 5 buc 31,25 6 Plic B4 kraft, latimea burdufului 10 cm,siliconic, gramaj 120g/mp 300 buc 2,08 7 Plic C5 Hartie offset alb, gramaj 80g/mp, autoadeziv 1000 buc 0,09 8 Plic C6 Hartie offset alb, gramaj 80g/mp, autoadeziv 1500 buc 0,05 9 Biblioraft 8cm Confectionat din carton rigid de 1.8 mm, muchie metalica la baza. Mecanism nichelat cu dispozitiv de blocare pentru prinderea documentelor 20 buc 3,63 Conform notei de comandă nr. 5340/A/24/13.09.2021

Număr anunț
DA28754595
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL GALATI (CUI 17043103)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI 14476846)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.546 RON
Valoare atribuită
1.546 RON
Data publicării
14.09.2021 00:00
Data finalizării
14.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.546 RON

din 1.546 RON estimat