Atribuită Cumpărare directă

Mape și Alonje arhivare ,conf referat 9471 / 16.092021

Număr anunț
DA28778721
Autoritate contractantă
COMUNA ALBESTI-PALEOLOGU (CUI 2845664)
Furnizor / câștigător
ECHO PLUS SRL (CUI 18957613)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.236 RON
Valoare atribuită
1.236 RON
Data publicării
16.09.2021 00:00
Data finalizării
17.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.236 RON

din 1.236 RON estimat