Atribuită Cumpărare directă

Produse de papetarie

Număr anunț
DA28771390
Autoritate contractantă
COMUNA VINATORII MICI (PRIMARIA VINATORII MICI) (CUI 5026664)
Furnizor / câștigător
ECHO PLUS SRL (CUI 18957613)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.081 RON
Valoare atribuită
8.081 RON
Data publicării
15.09.2021 00:00
Data finalizării
16.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.081 RON

din 8.081 RON estimat