Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE A4 DOUBLE A, 70 G/MP, 500 COLI/TOP, 5 TOPURI/CUTIE EVERYDAY|cant: 20 FOLIE DE PROTECTIE NOKI, A4, CRISTAL 45 MICRONI, 100 BUCATI/SET|cant: 20 CAPSE 24/6 1000BUC/CUT 10CUT/SET|cant: 1 NOTITE ADEZIVE INFO NOTES, 50 X 40 MM, ROZ, 100 FILE|cant: 20 BURETIERA ROTUNDA, DIVERSE CULORI|cant: 10 SEPARATOR CARTON, A4, CHAMOIS|cant: 20 ROLLER CU GEL PILOT G2, RETRACTABIL, 0.7 MM, ROSU|cant: 10 ROLLER CU GEL PILOT G2, RETRACTABIL, 0.7 MM, ALBASTRU|cant: 30 ROLLER CU GEL PILOT G2, RETRACTABIL, 0.7 MM, NEGRU|cant: 10 PIX CU BILA PILOT SUPERGRIP G, 1.0 MM, ALBASTRU 12/CUT|cant: 4 CLIPSURI METALICE RAPESCO, 19 MM, NEGRU, 10 BUCATI/SET|cant: 10 CLIPSURI METALICE RAPESCO, 32 MM, NEGRU, 10 BUCATI/SET|cant: 20 CLIPSURI METALICE , 41 MM, NEGRU, 12 BUCATI/SET|cant: 20 CLIPSURI METALICE RAPESCO, 50 MM, NEGRU, 10 BUCATI/SET|cant: 10 REGISTRU CARTONAT, A4, 200 FILE, DICTANDO|cant: 10 REGISTRU CARTONAT, A4, 200 FILE, MATEMATICA|cant: 10 TUS STAMPILA , 30 ML, ALBASTRU|cant: 5 TUS STAMPILA , 30 ML, NEGRU|cant: 5 BURETE MAGNETIC WHITEBOARD|cant: 50 MARKER PENTRU TABLA PILOT VBOARD MASTER, VARF ROTUND, 6 MM, ALBASTRU|cant: 50 MARKER PENTRU TABLA PILOT VBOARD MASTER, VARF ROTUND, 6 MM NEGRU|cant: 50 REZERVA MARKER TABLA PILOT VBOARD MASTER, ALBASTRU|cant: 60 REZERVA MARKER TABLA PILOT VBOARD MASTER, NEGRU|cant: 60 REZERVA MARKER TABLA PILOT VBOARD MASTER, VERDE|cant: 24 REZERVA MARKER TABLA PILOT VBOARD MASTER, ROSU|cant: 24 PERFORATOR METALIC RAPESCO ZERO-65, 65 COLI, ARGINTIU|cant: 2 PANOU DE PLUT
- Număr anunț
- DA28712749
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "DIMITRIE LEONIDA (CUI 17973548)
- Furnizor / câștigător
- ECHO PLUS SRL (CUI 18957613)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.726 RON
- Valoare atribuită
- 4.726 RON
- Data publicării
- 08.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.