Atribuită
Cumpărare directă
Laptop Fujitsu Lifebook A3510 cu retea pe fir integrata, fara unitate DVD, fara sistem de operare cu extragarantie la 36 de luni FSP:GB3B00Z00CBMB2 Cod FPC04924BP 15.6', FHD antiglare 250 cd/mp, processor Intel Core i5-1035G1, memorie 8 GB DDR4 3200 MHz, SSD 256 GB, Tastatura US spill resistant, Battery 3 cell 45Wh, TPM 2.0, HD cam, Intel WiFi AC & BT 5.0 Porturi: 1 DC-in, 1 Combo Audio/Microphone, 1 USB 3.2 Gen 2 Type C, 3 USB 3.2 Gen 1 (1 with Anytime USB charge function),1 HDMI,1 x Ethernet RJ-45 (with status LED), cititor carduri SD.SDHC/SDXC, fara sistem operare, extragarantie la 36 de luni FSP:GB3B00Z00CBMB2 Windows 10 PRO,
- Număr anunț
- DA28824645
- Autoritate contractantă
- CLUB SPORTIV UNIVERSITAR SIMONA HALEP (CUI 4300612)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.326 RON
- Valoare atribuită
- 2.326 RON
- Data publicării
- 22.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.