Atribuită
Cumpărare directă
Multifunctionala laser color A4 Lexmark MC3224DWE conf. ADV1239284/17.09.2021 Tehnologie printare Laser Mod printare Color Conectivitate USB, RJ 45, Wi-Fi Format printare A4 Viteza de rintare monocrom 22 ppm Viteza de printare color 22 ppm Rezolutie de printare 600x600 dpi Printare fata verso : Automat Format scanner A4 Rezolutie scanare 600x600 Functii scanner Scanare catre folder, scanare in PDF, scanare catre retea Capacitate hartie intrare : 250 coli Consumabile incluse si accesorii : 1 set de consumabile in cutie , cablu de alimentare 220V, cablu conectare USB, CD cu drivere
- Număr anunț
- DA28817748
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "PETRODAVA" AL JUDETULUI NEAMT (CUI 2613460)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.460 RON
- Valoare atribuită
- 2.460 RON
- Data publicării
- 22.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.