Atribuită
Cumpărare directă
Achizitia se initiaza ca urmare a evaluarii ofertelor tehnico-financiare primite in urma anuntului de publicitate ADV1234930/25.08.2021, conform criteriului "pretul cel mai scazut". In urma finalizarii achizitiei prin SEAP se va incheia contractul de furnizare conform clauzelor asumate de ofertant. Produsele care au indeplinit cerintele minime si ce vor fi furnizate sunt: a) Imprimanta inkjet color CISS Epson L11160, A3; b) Laptop Dell Vostro 3500; c) Laptop Dell Inspiron 5502, conform propunerii tehnice.
- Număr anunț
- DA28792534
- Autoritate contractantă
- JUDETUL MARAMURES (CONSILIUL JUDETEAN MARAMURES) (CUI 3627315)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30141200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.540 RON
- Valoare atribuită
- 8.540 RON
- Data publicării
- 20.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.