Atribuită
Cumpărare directă
Oferta conf. ADV1232303/12.08.2021 1. Laptop 1 Apple New MacBook Air 13, 1 buc. x 4200 lei fara tva 2. Laptop 2 Laptop Lenovo V15-ADA cod 82C7008JRM, 1 buc. x 2075 lei fara tva 3. Laptop 3 Laptop Lenovo V15-ADA cod 82C7008JRM, 1 buc. x 2075 lei fara tva
- Număr anunț
- DA28757543
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.350 RON
- Valoare atribuită
- 8.350 RON
- Data publicării
- 14.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.