Atribuită Cumpărare directă

Cerneala Epson C13T04Q100 pentru WorkForce Enterprise WF-M20590X8buc, Epson C13T01C100 pt WC579RX2b

Număr anunț
DA28670002
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30192112-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.480 RON
Valoare atribuită
6.480 RON
Data publicării
01.09.2021 00:00
Data finalizării
02.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.480 RON

din 6.480 RON estimat