Atribuită
Cumpărare directă
1.MASINA DE SIGILAT AUTOMATA Prevazuta cu un sistem de incarcare automatic cu celula fotoelectrica. Este solutia ideala pentru centre medicale si spitale deoarece nu necesita intretinere speciala si se utilizeaza usor. Aceasta permite un control constant in ceea ce priveste sterilitatea instrumentelor dvs. Dupa cum se stie straturile hartiei din care se fac pungile pentru sigilare incep sa-si piarda grosimea dupa 30 de zile si in acelasi timp capacitatea de a mentine sterile instrumentele. Temperatura de lipire reglabila (20 - 220 0C). Termen de livrare din stoc sau in maxim 30 zile de la comanda Termen de plata max 60 zile
- Număr anunț
- DA28797244
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni (CUI 4322386)
- Furnizor / câștigător
- YDNA PRODEXIM S.R.L. (CUI 9900065)
- Cod CPV
- 39360000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.900 RON
- Valoare atribuită
- 19.900 RON
- Data publicării
- 20.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.