Atribuită
Cumpărare directă
Sistem All in One Lenovo V30a, 23.8 inch FHD, Procesor Intel Core i5-10210U 1.6GHz Comet Lake, 8GB RAM, 512GB SSD, UHD Graphics, Camera Web, no OS + Sistem de Operare Microsoft Windows 10 Pro, OEM DSP OEI, 64-bit, engleză + Microsoft Office Home and Business 2019 Engleza, 1 PC, Medialess Retail + Garanție extra MB (12 luni) 2Y Courier/Carry-in upgrade from 1Y Courier/Carry-in/5WS0D81019 Garanție totală: 24 luni
- Număr anunț
- DA28807615
- Autoritate contractantă
- CURTEA CONSTITUTIONALA A ROMANIEI (CUI 4265850)
- Furnizor / câștigător
- PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
- Cod CPV
- 30213000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.901 RON
- Valoare atribuită
- 17.901 RON
- Data publicării
- 21.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.