Atribuită
Cumpărare directă
Desktop PC DELL Vostro 3681 SFF, Procesor Producator Intel Procesor Intel® Core™ i5-10400 Processor (12M Cache, up to 4.30 GHz) Socket 1200 Nucleu Comet Lake Familia Core i5 10th gen Model i5-10400 Numar nuclee 6 Numar thread-uri 12 Frecventa 2,9 GHz Frecventa turbo max. 4,3 GHz Intel Smart Cache 12 MB Tehnologie de fabricatie 14 nm Max TDP 65 W Grafica integrata UHD 630 Memorie Tip RAM non-ECC Capacitate RAM 8 GB Tip DDR4 Frecventa 2666 MHz Slot 1 8 GB Suport Memorie RAM Compatibilitate RAM non-ECC Compatibilitate DIMM UDIMM Stocare Solid State Drive Da Capacitate SSD 512 GB Detalii SSD M.2 NVMe Placa Video Tip Integrata Producator Intel Model UHD 630 Suport DirectX 12 Unitate Optica Unitate optica Da Tip DVD-RW Placa De Baza Chipset Intel Audio Sunet HD Audio Chipset Realtek Suport audio 7.1 Carcasa Si Sursa Tip Small Form Factor Dimensiune 29 x 29.3 x 9.3 cm Greutate 3.5 kg Putere sursa 200 W PFC Activ Front Panel USB 2.0 x2 USB 3.1 x2 Back Panel VGA 1 HDMI 1 RJ-45 LAN 1 USB 2.0 2 USB 3.1 2 Audio 1 (Combo) Conectivitate LAN 10/100/1000 Mbps Wireless 802.11 ac Bluetooth Diverse Periferice Tastatura + Mouse, Sistem de operare Windows 10 Professional 64 biți și Microsoft Office Home and Business 2019. Termen de garanție: 3 ani
- Număr anunț
- DA28776676
- Autoritate contractantă
- CURTEA CONSTITUTIONALA A ROMANIEI (CUI 4265850)
- Furnizor / câștigător
- PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
- Cod CPV
- 30213000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.862 RON
- Valoare atribuită
- 3.862 RON
- Data publicării
- 16.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.