Atribuită Cumpărare directă

Epson BLACK C13T00R140 ORIGINAL EPSON 106 ECOTANK PHOTO INK BOTTLE [C13T00R140]. Ink Cartridge Epson Black 105 EcoTank L7160, L7180. Epson CYAN C13T00R240 ORIGINAL EPSON 106 ECOTANK INK BOTTLE [C13T00R240].Epson MAGENTA C13T00R340 ORIGINAL EPSON 106 ECOTANK INK BOTTLE [C13T00R340].Epson YELLOW C13T00R440 ORIGINAL EPSON 106 ECOTANK INK BOTTLE [C13T00R440].

Număr anunț
DA28667933
Autoritate contractantă
AUTORITATEA FEROVIARA ROMANA - AFER (CUI 4283163)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
Cod CPV
35331500-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
745 RON
Valoare atribuită
745 RON
Data publicării
01.09.2021 00:00
Data finalizării
02.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

745 RON

din 745 RON estimat