Atribuită
Cumpărare directă
Agrafe birou 33mm - 100 cut x 0.78 lei; Clips metalic 32mm 12/cutie - 5 cut x 3.20 lei; Clips metalic 25mm 12/cutie - 8 cut x 2.50 lei; Clips metalic 51mm 12/cutie - 5 cut x 6.50 lei; Mina creion 0,7mm Rotring - 10 buc x 2.90 lei; Memory stick usb 64GB - 5 buc x 57.00 lei; Memory stick usb 32GB - 5 buc x 35.00 lei; Cablu prelungitor cu protectie 6 prize 5m - 3 buc x 77.00 lei; Perforator metalic 65 coli Noki P-865 - 1 buc x 96.00 lei; Capsator birou 45coli 24&26/8 Noki C-14 - 5 buc x 21.00 lei; Peforator birou 30coli Kangaro Perfo-30 - 2 buc x 19.50 lei; Solutie curatat ecran LCD 250ml Fellowes - 5 buc x 10.50 lei; Dosar plastic Noki - 200 buc x 0.55 lei; Dosar plic carton GOLD - 100 buc x 0.60 lei; Banda corectoare DELI - 10 buc x 4.00 lei; Textmarker Faber Castell - 15 buc x 2.40 lei; Marker permanent 1mm Schneider 224M negru, albastru, rosu - 10 buc x 3.60 lei; Pix cu mecanism Acvila 301 albastru - 20 buc x 1.20 lei; Pix cu mecanism Acvila 301 rosu - 10 buc x 1.20 lei; Plic C6 siliconic - 2000 buc x 0.08 lei; Lipici solid 40g Kores - 2 buc x 5.90 lei; Radiera Faber Castel dust free FC20 - 5 buc x 2.40 lei; Cutter semiprofesional Centrum - 2 buc x 5.40 lei; Tastatura Genius KB100 - 1 buc x 42.00 lei; Foarfeca 20,5cm Herlitz - 1 buc x 6.40 lei; Film index plastic 5 culori Noki 45x12mm - 100 set x 2.95 lei; Calculator birou 16digits Canon 1610t - 1 buc x 74.00 lei;
- Număr anunț
- DA28882525
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.089 RON
- Valoare atribuită
- 2.089 RON
- Data publicării
- 29.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.