Atribuită
Cumpărare directă
Plic C6 siliconic - 200 buc x 0.08 lei; Film index palstic 5culori Noki 45x12mm - 20 buc x 2.95 lei; Suport instrumente birou plastic 4 compartimente Herlitz - 1 buc x 12.50 lei; Agrafe birou 33mm - 20 cut x 0.78 lei; Pix cu mecanism Acvila 301 albastru - 20 buc x 1.20 lei; Pix cu mecanism Acvila 301 rosu - 10 buc x 1.20 lei; Pix cu mecanism Acvila 301 negru - 10 buc x 1.20 lei; Capsator 24/6 Kangaro Trendy45 - 1 buc x 12.50 lei; Clips metalic 32mm 12/cutie - 5 cut x 3.20 lei;
- Număr anunț
- DA28882439
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 179 RON
- Valoare atribuită
- 179 RON
- Data publicării
- 29.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.