Atribuită Cumpărare directă

Biblioraft plastifiat 8cm Herlitz - 40 buc x 6.40 lei; Caiet cu spirala matematica A4 80file Herlitz - 3 buc x 6.50 lei; Caiet cu spirala matematica A5 80file Pigna - 6 buc x 3.50 lei; Banda corectoare Deli - 3 buc x 4.00 le; Agrafe birou 33mm - 10 cut x 0.78 lei; Agrafe birou 50mm - 4 cut x 1.90 lei; Post-it 75x75mm diverse culori - 6 buc x 1.40 lei; Capse 24/6 Kangaro - 6 buc x 1.00 lei; Marker permanent 1mm Schnedier 224M negru - 5 buc x 3.60 lei; Pix cu gel Herlitz Jelly - 20 buc x 1.70 lei; Rigla 30cm plastic Centrum - 1 buc x 1.50 lei; Film index plastic 5culori 45x12mm Noki - 6 set x 2.95 lei; Creion cu guma Faber Castell HB - 10 buc x 0.85 lei; Mina creion mecanic 0,5mm Rotring - 3 buc x 2.90 lei; Separator carton 10,5x23cm - 6 set x 6.90 lei; Tavite documente plastic Herlitz - 6 buc x 7.95 lei; Baterii R6 AA Duracell - 4 buc x 2.20 lei;

Număr anunț
DA28873503
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
524 RON
Valoare atribuită
524 RON
Data publicării
28.09.2021 00:00
Data finalizării
28.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

524 RON

din 524 RON estimat