Atribuită
Cumpărare directă
Biblioraft plastifiat 5cm - 20 buc Capse 24/6 Kangaro - 10 cut Condica prezenta A4 1/2 - 10 buc Creion corector Kores - 10 buc Odorizant bazin WC Sano 150g - 5 buc Domestos 750ml - 5 buc Dosar plastic cu sina Noki - 500 buc Galeata cu storcator 12L + coada lemn + mop bumbac 250g - 4 set Hartie igienica 3 str 24role/bax 10 bax Hartie copiator A4 80g 500 coli CANON - 250 top Matura + faras + coada lemn - 4 set Pix Acvila cu mecanism - 50 buc Pix Schneider K15 cu mecanism - 50 buc Pix Centrum Prima cu mecanism 100 buc Saci menajeri 240L 10/set - 50 set Saci menajeri 35L 50/set - 110 set Saci menajeri 60L 50/set - 100 set Sapun lichid 5L Thomas - 5 buc Banda adeziva hartie 50mmx50m - 5 buc Banda adeziva 19mm x 33m - 10 buc Prosop hartie 450foi Midi Italia - 20 role Caiet A4 80file Pigna Clasic - 10 buc Caiet A5 48file Pigna Clasic - 10 buc Marker permanent BIC 2000 negru - 10 buc Plic C4 siliconic - 100 buc Plic burduf C4 kraft siliconic - 50 buc Banda adeziva 48mm x 66m Tesa - 5 role Buretiera simpla Flaro - 4 buc
- Număr anunț
- DA28792361
- Autoritate contractantă
- COMUNA GIRDA DE SUS (CUI 4562494)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.820 RON
- Valoare atribuită
- 5.820 RON
- Data publicării
- 19.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.