Atribuită Cumpărare directă

Cos gunoi plastic 14L - 20 buc x 6.50 lei; Manusi menaj BEE marime M - 20 set x 3.80 lei; Odorizant Diffuser 100ml ScentPlus (Arlico) - 10 buc x 65.00 lei; Lavete umede 3/set Zorex - 20 set x 4.50 lei; Saci menaj cu urechi 60L 24/set Paclan - 40 set x 7.00 lei; Saci menaj cu snur 120L - 10/set 40 set x 6.50 lei; Perie WC - 20 buc x 5.50 lei; Odorizant toaleta DEO PONS, 200ml - 15 buc x 17.00 lei;

Număr anunț
DA28791553
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.851 RON
Valoare atribuită
1.851 RON
Data publicării
17.09.2021 00:00
Data finalizării
17.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.851 RON

din 1.851 RON estimat