Atribuită Cumpărare directă

Registru cartonat A4 200file matematica - 1 buc x 16.00 lei; Caiet A4 80file Pigna Calsic - 2 buc x 3.25 lei; Pix Acvila cu mecanism - 15 buc x 1.20 lei; Dosar plic carton GOLD - 10 buc x 0.60 lei; Dosar plastic Noki cu sina - 10 buc x 0.55 lei; Plic C5 siliconic - 15 buc x 0.18 lei; Plic C4 siliconic - 10 buc x 0.28 lei; Banda adeziva 19mm x 33m - 4 buc x 0.95 lei; Biblioraft plastifiat 8cm Herlitz - 4 buc x 6.40 lei; Marker permanent BIC 2000 - 1 buc x 2.70 lei; Sapun lichid 5L Thomas - 1 buc x 30.00 lei;

Număr anunț
DA28791506
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119 RON
Valoare atribuită
119 RON
Data publicării
17.09.2021 00:00
Data finalizării
17.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

119 RON

din 119 RON estimat