Atribuită Cumpărare directă

Dosar plic carton GOLD - 10 buc x 0.60 lei; Dosar cu sina carton GOLD - 10 buc x 0.45 lei; Dosar plastic cu sina NOKI - 10 buc x 0.55 lei; Plic DL siliconic - 10 buc x 0.11 lei; Plic C5 siliconic - 10 buc x 0.18 lei; Registru cartonat A4 100file dictando - 2 buc x 8.20 lei; Registru cartonat A4 100file matematica - 2 buc x 8.20 lei; Biblioraft plastifiat 8cm Herlitz - 4 buc x 6.40 lei; File protectie plastic A4 100/set Noki - 1 set x 7.50 lei; Pix cu mecanism Acvila albastru - 15 buc x 1.20 lei; Textmarker 4 culori/set Schneider - 1 set x 11.00 lei; Creion cu guma Faber Castell - 5 buc x 0.85 lei; Banda adeziva 19mm x 33m - 3 rola x 0.95 lei; Rigla plastic 40cm - 1 buc x 1.50 lei; Rigla plastic 20cm - 1 buc x 0.65 lei;

Număr anunț
DA28791494
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
123 RON
Valoare atribuită
123 RON
Data publicării
17.09.2021 00:00
Data finalizării
17.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

123 RON

din 123 RON estimat