Atribuită
Cumpărare directă
Perforator 30 coli Kangaro Perfo - 1 buc x 19.50 lei; Registru cartonat A4 100file dictando - 2 buc x 8.20 lei; Registru cartonat A4 100file matematica - 4 buc x 8.20 lei; Pix cu mecanism Acvila albastru - 10 buc x 1.20 lei; Marker permanent BIC 2000 negru - 1 buc x 2.70 lei; Marker permanent CD 1mm Centropen - 2 buc x 1.75 lei; Agrafe birou 33mm - 6 cut x 0.78 lei; Creion mecanic 0,7mm Rotring tikky - 2 buc x 8.80 lei; Fulid corector Kores - 1 buc x 3.20 lei; Capsator 24/6 Kangaro Trendy 45 - 1 buc x 12.50 lei; Capse 24/6 Kangaro - 6 cut x 1.00 lei; Plic C5 siliconic - 20 buc x 0.18 lei; Dosar cu sina carton GOLD - 10 buc x 0.45 lei; File protectie plastic A4 100/set Noki - 4 set x 7.50 lei; Mina creion 0,7mm Rotring - 6 buc x 2.90 lei; Dosar plastic cu sina NOKI - 10 buc x 0.55 lei; Etichete pret 26x16 albe - 3 rola x 3.20 lei;
- Număr anunț
- DA28791481
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 201 RON
- Valoare atribuită
- 201 RON
- Data publicării
- 17.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.