Atribuită
Cumpărare directă
Dosar plic carton GOLD - 10 buc x 0.60 lei; Dosar cu sina carton GOLD - 10 buc x 0.45 lei; Pix cu mecanism Acvila albastru - 10 buc x 1.20 lei; Creion cu guma Faber Castell - 5 buc x 0.85 lei; Plic C6 siliconic - 20 buc x 0.08 lei; Plic C5 siliconic - 20 buc x 0.18 lei; Fluid corector Kores - 3 buc x 3.20 lei; Capse 24/6 Kangaro - 3 cut x 3.00 lei; Banda corectoare Deli - 2 buc x 4.00 lei; Perforator 30coli Kangaro Perfo-30 - 1 buc x 19.50 lei;
- Număr anunț
- DA28791461
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 78 RON
- Valoare atribuită
- 78 RON
- Data publicării
- 17.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.