Atribuită
Cumpărare directă
Galeata plastic pe roti cu storcator - 3 buc x 20.00 lei; Burete vase 3/set OTI - 10 set x 4.00 lei; Solutie parchet 750 ml Pronto - 6 buc x 11.50 lei; Domestos 750 ml - 30 buc x 6.20 lei; Clor 1L ACE - 40 buc x 4.70 lei; CIF crema 500 ml - 24 buc x 5.60 lei; Solutie geamuri Clin 500 ml - 25 buc x 7.50 lei; Detergent vase Pur 750 ml - 12 buc x 5.50 lei; Solutie curatat pardoseli profesional 5 L Fabi - 6 buc x 25.00 lei; Matura plastic - 5 buc x 8.50 lei; Mop textil mare rez. mop microfibra Brilli, marimea L - 8 buc x 15.00 lei; Coada telescopica 1.5m - 8 buc x 13.00 lei; Saci menaj cu urechi 60L 24/set Paclan - 50 buc x 7.00 lei; Faras plastic - 8 buc x 3.00 lei; Laveta uz general Bewifood, verde, 25/set, 45x50cm - 2 set x 40.00 lei; Manusi menaj Bee marimea L - 50 set x 3.80 lei; Perie WC - 12 buc x 5.50 lei; Spray mobila 300 ml Pronto - 10 buc x 11.00 lei;
- Număr anunț
- DA28785116
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.167 RON
- Valoare atribuită
- 2.167 RON
- Data publicării
- 17.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.