Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Combustibil auto pentru parcul auto si grupurile diesel apartinand CNTEE Transelectrica SA
- Număr anunț
- CN1003112
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 09130000-9 · Petrol si produse distilate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.992.168 RON
- Valoare atribuită
- 6.983.830,88 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 11.08.2018 01:38
- Anunț de atribuire
- CAN1008617
- Termen limită
- 19.09.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 154-354195
- Documentație de atribuire
- DF1018872
Documente
Documentația de atribuire
- Anexe Combustibil .docx.p7s
- Caiet de sarcini Combustibil.pdf.p7s
- FisaDate_DF1018872.pdf
- FORMULARE Combustibil auto 2018.doc.p7s
- Proiect de contract Combustibil auto 2018.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
OMV PETROM MARKETING SRL CUI RO 11201891
Valoare atribuită
6.983.830,88 RON
din 6.992.168 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 8.337,12 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.