Atribuită
Cumpărare directă
Calculator birou 16 digits Canon WS1610t - 1 buc x 74.00 lei; Dosar plastic Noki - 500 buc x 0.55 lei; Baterii AA Duracell - 20 buc x 2.20 lei; Baterii AAA Duracell - 20 buc x 2.20 lei; Banda corectoare Deli - 15 buc x 4.00 lei; Decapsator Deli - 2 buc x 2.60 lei; File protectie plastic A4 100/set Noki - 7 set x 7.50 lei; Capsator 24/6 Kangaro Trendy-45 - 2 buc x 12.50 lei; Capse 24/6 Kangaro - 20 cut x 1.00 lei; Clips metal 32mm 12buc/cut - 10 cut x 3.20 lei; Roller Frixion Pilot 0,7mm albastru - 5 buc x 8.20 lei; Perforator 30 coli Kangaro Perfo-30 - 1 buc x 19.50 lei;
- Număr anunț
- DA28731139
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 692 RON
- Valoare atribuită
- 692 RON
- Data publicării
- 10.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.