Atribuită
Cumpărare directă
Toner imprimanta HP Laserjet 1160 Q5949A 2500pg COMPATIBIL -1 buc x 60.00 lei; Plic antisoc cu perna de aer PLIC H/18 290x370MM - 50 buc x 1.50 lei; Marker permanent 1mm Schneider 224M negru - 4 buc x 3.60 lei; Marker permanent BIC 2000 varf rotund negru - 2 buc x 2.70 lei; Plic C5 siliconic - 50 buc x 0.18 lei; Plic C4 siliconic - 10 buc x 0.26 lei; Spray curatare monitor LCD 250ml - 2 buc x 10.50 lei; Pix cu mecanism Acvila 301 albastru - 20 buc x 1.20 lei; Toner Kyocera KM-3035 TK2530 34k pg COMPATIBIL - 1 buc x 320.00 lei; Agrafe birou 33mm - 10 cut x 0.78 lei; Dosar sina carton GOLD - 25 buc x 0.45 lei; Dosar plic carton GOLD - 15 buc x 0.60 lei; Banda corectoare Deli - 4 buc x 4.00 lei; Banda adeziva 19mm x 33m - 10 rola x 0.95 lei; Sfoara alba bumbac 100g - 10 ghem x 2.90 lei; Cub post-it adeziv 75x75mm 320 file Pelikan - 10 buc x 11.50 lei; Banda continua laminata Brother TZE251, 24mm, 8 m - 8 buc x 74.00 lei; Aparat etichetare Brother P-Touch PT-P750W - 1 buc x 748.00 lei;
- Număr anunț
- DA28714431
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.068 RON
- Valoare atribuită
- 2.068 RON
- Data publicării
- 08.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.