Atribuită Cumpărare directă

Banda adeziva 48x66 Tesa - 1 rola x 3.65 lei; Banda adeziva 19x33 - 1 rola x 0.95 lei; Folie protectie plastic A4 100/ set Noki - 1 set x 7.50 lei; Biblioraft plastifiat 8 cm Herlitz - 2 buc x 6.40 lei; Dosar plastic cu sina Noki - 20 buc x 0.55 lei; Dosar simplu carton A4 - 7 buc x 0.36 lei; Agrafe birou 50mm - 1 buc x 1.90 lei; Cub notite adezive post-it 75x75 400 foi Deli - 1 buc x 9.00 lei; Plic cu burduf C4 kraft siliconic - 20 buc x 0.88 lei; Pix cu mecanism Acvila mina rosie - 1 buc x 1.20 lei; Pix cu mecanism Acvila mina albastra - 2 buc x 1.20 lei;

Număr anunț
DA28677153
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70 RON
Valoare atribuită
70 RON
Data publicării
02.09.2021 00:00
Data finalizării
02.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70 RON

din 70 RON estimat