Atribuită
Cumpărare directă
HS02115 Biblioraft RTC Esential, 75 mm, albastru buc 10.00 5.00 HS02113 Biblioraft RTC Esential, 75 mm, verde buc 10.00 5.00 HS02114 Biblioraft RTC Esential, 75 mm, bleu buc 10.00 5.00 HS02118 Biblioraft RTC Esential, 75 mm, galben buc 10.00 5.00 HS02121 Biblioraft RTC Esential, 50 mm, negru buc 10.00 5.00 HS02126 Biblioraft RTC Esential, 50 mm, rosu buc 10.00 5.00 HS02125 Biblioraft RTC Esential, 50 mm, albastru buc 10.00 5.00 HS02128 Biblioraft RTC Esential, 50 mm, galben buc 10.00 5.00 AL011329 Banda adeziva Apli transparenta, 15 mm x 33 m buc 10.00 2.60 TS04866 Banda adeziva Tesa, 48 mm x 66 m, transparenta buc 10.00 4.50 CI9700223 Caiet Premium, A4, 80 de file, dictando, diverse modele buc 5.00 3.88 CI9700224 Caiet Premium, A4, 80 de file, matematica, diverse modele buc 5.00 3.88 RQ017412 Clipsuri, 25 mm, 12 bucati/cutie buc 5.00 1.70 RQ017414 Clipsuri, 40 mm, 12 bucati/cutie buc 5.00 3.95 RQ017415 Clipsuri metalice negre 51mm 12 buc/um buc 5.00 6.85 BV016111 Decapsator Memoris-Precious buc 10.00 1.30 LM010 Dosar cu sina si 2 perforatii, rosu, 25 bucati/set set 3.00 12.70 LM011 Dosar cu sina si 2 perforatii, albastru, 25 bucati/set set 3.00 12.70 LM012 Dosar cu sina si 2 perforatii, verde, 25 bucati/set set 2.00 12.70 DL2501 Dosar cu sina, carton, alb, 25 bucati/set set 8.00 8.15 AY0006 Fluid corector A-series, 20ml, pe baza de solvent, aplicator cu pensula buc 10.00 1.00 PE105131 Creion
- Număr anunț
- DA28887737
- Autoritate contractantă
- ORASUL TOPOLOVENI (CUI 4229725)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.305 RON
- Valoare atribuită
- 3.305 RON
- Data publicării
- 29.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.