Atribuită Cumpărare directă

HF000100 Hartie igienica Cony Soft Deluxe, 2 straturi, 10 role/set buc 30.00 8.50 CM062001 Sapun lichid De-ala Bun, Lavanda, 500 ml buc 25.00 4.50 SN000610 Detergent pardoseala, Sano, Floor Fresh, Soap, 2 l buc 8.00 19.00 JD000201 Domestos detergent dezinfectant Pin, 5 l buc 2.00 43.00 CM030847 Servetele umede dezinfectante pentru suprafete, Sense, 72 bucati/pachet buc 30.00 6.62 OI4002 Saci menajeri HDPE, 240 l, negru, 10 bucati/rola buc 20.00 6.95 OI4440 Saci menajeri HDPE, 60 l, negru, 50 bucati/rola buc 15.00 2.98 HK000100 Detergent geamuri Clin floral, 500 ml buc 5.00 6.50 SN000900 Spray mobila Sano, 305 ml buc 5.00 10.60 WP009000 Rezerva prosoape in rola Wepa Comfort, 2 straturi, 138 m/rola, 6 role/bax buc 9.00 67.00

Număr anunț
DA28887733
Autoritate contractantă
ORASUL TOPOLOVENI (CUI 4229725)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.676 RON
Valoare atribuită
1.676 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
30.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.676 RON

din 1.676 RON estimat