Atribuită Cumpărare directă

Gel dezinfectant pt maini Sense 5L 5 buc. Dezinfectant suprafete Septol 10L buc 2.00 Detergent dezinfectant profesional Domestos pine fresh 5l buc 5.00 Sapun lichid antibacterian 5L buc 3.00

Număr anunț
DA28759990
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.2 PICIOR DE MUNTE-BOBOCI (CUI 29139954)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.068 RON
Valoare atribuită
1.068 RON
Data publicării
14.09.2021 00:00
Data finalizării
15.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.068 RON

din 1.068 RON estimat