Atribuită Cumpărare directă

LC000605 Sapun lichid antibacterian 5L buc 5.00 46.18 CE000013 Servetele de masa 32 x 32.5 cm 2

Număr anunț
DA28680113
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.36 TIMISOARA (CUI 29126970)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.214 RON
Valoare atribuită
2.214 RON
Data publicării
02.09.2021 00:00
Data finalizării
03.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.214 RON

din 2.214 RON estimat