Atribuită
Cumpărare directă
IGCR19 Odorizant toaleta Peak pin/forest solid 45g buc 10 9.20 IGCR15 Odorizant toaleta Peak marin/ocean solid 45g buc 10 9.20 SN000700 Spray insecticid Sano contra insectelor taratoare K300 400ml buc 2 18.53 CM030854 Dezinfectant multisuprafete Sense 1L buc 25 20.77 CM030853 Dezinfectant multisuprafete Sense 5L buc 8 102.90 CM030872 Gel dezinfectant pt maini Sense 5L buc 6 120.15 GL000701 Dezinfectant tablete clor BICLOSOL 300 buc/UM buc 6 80.96 SN040000 Sapun lichid Sano 4l buc 10 36.65 PG200202 Detergent vase manual Fairy Expert Sensitive 5 l buc 4 53.74 CE007277 Prosoape pliate Z Save albe 2str 21.5x24cm 120bc/pach 25pach buc 6 100.71 CE001010 Hartie igienica mini 2 str alba 17.6m/rola 10 role/UM buc 75 8.71 PG200102 Balsam rufe Lenor 5L buc 3 54.38 IGCR53 Detergent Rivex casa flori smarald 4l buc 10 46.00 WR712986 Solutie Ivedor 1L cu miros placut buc 6 36.06 ACD00010 Clor Hypo 5L buc 12 24.57 IG5101 Odorizant spray Glade lavanda 300ml buc 8 11.19 GL000922 Saci menaj urechi HD-LD galben 60L parfum citrice 16buc/UM buc 10 5.18
- Număr anunț
- DA28670222
- Autoritate contractantă
- Colegiul Tehnic Mecanic Grivita (CUI 4283244)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.884 RON
- Valoare atribuită
- 5.884 RON
- Data publicării
- 01.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.