Atribuită Cumpărare directă

Pachet 250 coli. Hartie medicala pentru impachetari de calitate, tip Steripaper, pentru toate procesele de sterilizare. Dimensiunea stratului 60 gsm, disponibila in doua culori (lila, verde), foarte rezistenta, nivel ridicat de rezistenta la apa, utilizabila pentru impachetari interioare sau exterioare pentru instrumente mici si medii; are propietatea de a impiedica patrunderea agentilor externi, manifestandu-se ca o bariera. Corespunde EN 868-1, 868-2.

Număr anunț
DA28722761
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE ENDOCRINOLOGIE C.I. PARHON (CUI 4505367)
Furnizor / câștigător
TEHNOPLUS MEDICAL SRL (CUI 4261939)
Cod CPV
22993200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.600 RON
Valoare atribuită
1.600 RON
Data publicării
09.09.2021 00:00
Data finalizării
10.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.600 RON

din 1.600 RON estimat