Atribuită Cumpărare directă

Masca de oxigen cu nebulizare si tub de 210 cm cu conector pt nou nascut conf com 2478/27,09,2021

Număr anunț
DA28861376
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "Dr. Eugen Nicoara" REGHIN (CUI 1235218)
Furnizor / câștigător
ALPHA MEDICAL SRL (CUI 13878004)
Cod CPV
42996600-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
27.09.2021 00:00
Data finalizării
28.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat