Atribuită
Cumpărare directă
Sistem oxigenoterapie cu umidificare si accesorii preumplut cu apa sterila, de 340 ml, cu adaptor, ambalat steril, canula flexibila, asigura un flux de aprox.0-15 l/min; marcaj CE. In cazul in care produsul nu respecta cerintele descrise mai sus, va rugam refuzati achizitia
- Număr anunț
- DA28777427
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE URGENTA AL MAI "PROF. DR. DIMITRIE GEROTA"BUCURESTI (CUI 4283767)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA MEDICAL SRL (CUI 13878004)
- Cod CPV
- 33157000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.000 RON
- Data publicării
- 16.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.