Atribuită
Cumpărare directă
Ecran tactil LCD color de 7 inch cu rezolutia de 800 x 480 pixeli, ce indica starea de operare si forma de unda; geanta de transport inclusa. 12 derivatii ECG achizitionate simultan, procesor digital al semnalului, ECG de inalta calitate cu ajutorul filtrului AC, filtrului Baseline si a filtrului EMG a semnalelor ECG. Afisare simultana a 3/6 derivatii ECG si a starii de imprimare, sensibilitate, viteza, filtru etc., pentru o interpretare cat mai facila. Dispozitivul include bateria reincarcabila Litiu Polimer (asigura functionarea in standby timp de 4 ore, imprimarea a 150 de forme de unda ECG sau imprimare timp de 90 de minute continuu). Setul de livrare contine: Dispozitivul medical ECG Contec CMS 600G Cablu pacient 12 derivatii cu protectie la defibrilare 1 buc. rola de hartie ECG 4 buc. electrozi tip cleste pentru membre 6 buc. electrozi precordiali tip ventuza Software PC ( sub forma de link de descarcare a programului, inscris pe interiorul ambalajului produsului ) Cablu USB pentru conectarea la PC Manual de utilizare in limba romana
- Număr anunț
- DA28709705
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Bihor (CUI 7551740)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA MEDICAL SRL (CUI 13878004)
- Cod CPV
- 33100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.900 RON
- Valoare atribuită
- 12.900 RON
- Data publicării
- 08.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.