Atribuită
Cumpărare directă
Detector multigaz X-am 5000 cu memorie de date (1000 ore cu 5 gaze si un interval de memorare de 1 citire/minut), cu set de acumulatori NiMH T4 cu modul de încărcare şi redresor - 8318785, cu senzori pentru Cat Ex - pentru detectia celui mai exploziv gaz (gaz metan, metanol, etanol) - 6812950, NH3 - 6810888, Cl2 - 6810890. Aparatul poate să măsoare vapori şi gaze combustibile cât şi O2, CO, H2S, NO2, SO2, PH3, HCN, NH3, CO2, C12, OV, OV-A (vapori anorganici), H2S LC, NO, CO/H2S, CO compensat cu H2, CO HC, H2S HC, PH3 HC, Odorant (mercaptani), Amine, H2. H2 HC. Specificaţii tehnice: - Măsoară - maxim 5 gaze - Dimensiuni - 47 x 129 x 31 mm - Greutate - 220-250 g - Timp de operare - mai mult de 12 ore continuu - Durata de viaţă - 5 ani - Condiţii de lucru - -20°C şi +50°C - Alimentarea - baterii alcaline sau acumulatori reîncărcabili NiMH - Alertare - acustică multiton sau optică 180° sau vibratorie
- Număr anunț
- DA28771170
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
- Cod CPV
- 38431100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.972 RON
- Valoare atribuită
- 4.972 RON
- Data publicării
- 15.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.