Atribuită
Cumpărare directă
Pompa manuala tip ACCURO cu accesorii: 1 set tuburi colorimetrice indicatoare pentru substanta chimica acid sulfuric 1/a (9), nr. pompari – 100, durata unui test min 100, domeniul de masura 1-5mg/m3, citirea prin comparatie de culoare etalon. Termen de garantie: 12 luni
- Număr anunț
- DA28771158
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
- Cod CPV
- 42122000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.664 RON
- Valoare atribuită
- 1.664 RON
- Data publicării
- 15.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.