Atribuită Cumpărare directă

Frigider cu doua usi Arctic AD60290M30W, 278 l, Clasa A+, Garden Fresh, H 162 cm CARACTERISTICI GENERALE Tip incastrare Standard Numar usi 2 Volum net total 278 l Deschidere usa Dreapta Usi reversibile Sistem racire Static Culoare Alb DETALII FRIGIDER Volum net frigider 209 l Sistem dezghetare frigider Automat Numar rafturi frigider 3 Numar rafturi usi 3 Compartimente speciale Pentru oua Pentru sticle Compartiment legume & fructe Accesorii incluse Tavita pentru cuburi de gheata Material rafturi Sticla securizata Tip panou de comanda Mecanic Dozator apa Nu DETALII CONGELATOR Volum net congelator 69 l Sistem dezghetare congelator Manual Numar compartimente 1 Capacitate de inghet / 24h 4 Kg CARACTERISTICI CHEIE Functii Iluminare LED Termostat ajustabil Fast Freeze Zone Tehnologii Garden Fresh ENERGIE & PERFORMANTA Tensiune alimentare 220 V 240 V Nivel zgomot 38 dB Eficienta energetica Clasa energetica A+ dintr-o gama de la A+++ la D Clasa climatica SN-ST Consum anual energie 255 kWh Autonomie fara curent 19 h DIMENSIUNI Inaltime 162 cm Latime 59.5 cm Adancime 59.2 cm Greutate 48 Kg

Număr anunț
DA28681543
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
39711110-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.020 RON
Valoare atribuită
2.020 RON
Data publicării
03.09.2021 00:00
Data finalizării
06.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.020 RON

din 2.020 RON estimat